Home E-mail

 
O firmie Nasza ekspozycja Katalog mebli Kontakt Zapytania Opinie o nas

Przedsiębiorstwo "Meblobicz" zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w lutym 2006 roku. Jako młoda firma rozwija się prężnie na rynku producentów wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Firma specjalizuje się w produkcji krzeseł, foteli i sof tapicerowanych. W 95% produkcja skierowana jest na eksport do Holandii, Niemiec, Włoch i Czech. Pozostałą cześć stanowią Klienci indywidualni na terenie całego kraju.

Produkcja szerokiego asortymentu oparta jest na wzorach własnych i kontrahentów. Do wyrobu swoich produktów wykorzystuje tylko sprawdzone surowce, tkaniny obiciowe i skóry oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, przez co meble cechują się wysoką jakością, solidnym, dokładnym i terminowym wykonaniem.

Ze względu na potrzeby klientów daje możliwość wyboru rodzaju i koloru materiału tapicerowanego, jak i także koloru nóg. Szeroka gama tkanin obiciowych, skór ekologicznych i skór naturalnych pozwala zaspokoić w pełni każdego Klienta. Oprócz tradycyjnych tkanin czy skór tapiceruje także meble matą lloyd loom, która jest następnie lakierowana na dowolny kolor.

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć meble inne niż pozostali.

Właściciel P.P.H.U. "Meblobicz" Agnieszka Babicz

Created by MediaSoft